Enerji Nakil Hatları

Etisan, orta ve yüksek gerilimde anahtar teslim enerji nakil hattı tesisleri yapım hizmetleri vermektedir.

Havai demir,beton direkli hat olarak ya da yeraltı kabloları ile tesislerinizi dağıtım ve/veya iletim sistemine bağlayabiliriz.

Elektrik üreten Yenilenebilir Rüzgar, Güneş, Jeotermal, hidroelektrik enerji santralleri ya da  Termik, Doğalgaz, Katı yakıt, Biokütle enerji santrallerini elektrik iletim veya dağıtım şebekelerine entegre etmekteyiz. .

Elektrik tüketen Organize sanayi bölgeleri , Fabrika, Maden, Arıtma vs. tesislerinizi güç ihtiyacı analizi ile başlayarak gerekli tüm teknik, yasal, finansal çalışmaları yürüterek sağlıklı bir şekilde iletim veya dağıtım sistemine entegre ederiz.

Bugüne kadar yüzlerce müşterimiz için binlerce kilometre enerji nakil hattı inşa ettik. Enerji Nakil hattı firmaları arasında Türkiye’nin en önde gelen firmalarından biriyiz.

Enerji Bakanlığı, Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) ve Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) tarafından yetkilendirilmiş ve sertifikalandırılmış, Türkiye’deki en büyük iş bitirme belgelerine sahip olan şirketiz.

Bizimle birçok şekilde çalışabilirsiniz. Firmanız ihtiyaçları doğrultusunda, Anahtar teslim mühendislik, tedarik ve yapım (EPC) olarak, ya da projeniz var ise tedarik ve yapım olarak sizlerle çalışabiliriz.  

Projeniz ile ilgili size nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşmek için lütfen çekinmeden bize bir mesaj atın. Bize ulaşmak için etisan@etisanenerji.com 

Enerji Nakil Hatları ile ilgili ürün ve hizmetlerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

Enerji Nakil Hattı Yapım ve İşletme Hizmetlerimiz

Enerji Nakil hattı projeleriniz için Tasarım, Mühendislik, Projelendirme, Tedarik, yapım ve uygulama işleri dahil olmak üzere Anahtar teslim sözleşme ile yapmayı taahhüt ederiz.

Yapım işlerinin yanı sıra bağlantı anlaşmaları, projelerin onaylanması, kamulaştırma, izinler konusunda da yanınızdayız.

Tüm aşamalar’da kadromuzda bulunan uzmanlar ile çalışarak en ekonomik fiyata projelerinizi eksiksiz ve zamanında teslim edebiliriz. 

Elektriği üreten ya da tüketen tesislerinizin İletim ve dağıtım şebekelerine yapması gereken bağlantılar için verdiğimiz hizmetlerdir. Bağlantı için size ekonomik ve ileriye yönelik geliştirmelere uygun şekilde proje hazırlayıp uygulamaktayız. Bağlantı görüşlerinin alınmasından geçici kabul ve işletmeye kadar her aşamada tesisleriniz için bizden teklif ve destek alabilirsiniz. 

Hat deplaseleri uzmanlık ve planlama gerektiren işlerdir. Bugüne kadar yüzlerce deplase yapmamızdan dolayı ciddi bir tecrübe ve bilgimiz mevcut.

Dağıtım ve İletim şirketleri mevcut yapıyı korumak için özen gösterir ve deplase işlerine sıcak bakmazlar. Yasal ve teknik altyapısı ileride çıkması olası sıkıntılar için çok önemlidir. Ayrıca enerji kesinti sürelerinin kanunen belli süreleri aşamadığı durumlarda çok kısıtlı zamanda büyük bir ekip ve çok iyi planlama ile çalışılması gerekir. 

Etisan enerji çok kısa sürelerde personel ve makina parkı gücünü kullanarak deplase projelerini gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar yaptığımız deplase işlerinde müşterilerimiz hiçbir şekilde yasal yaptırım ve zaman kaybı yaşamamışlardır. Daha fazla bilgi almak için istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. 

Enerji nakil hatları ekonomik ömrü olan yapılardır. Yapım tekniği ve kalitesi, bulunduğu coğrafya ve çevresel etkiler, yaşanan fırtına ve afetler ya da işletme sonucu ömürleri azalabilir, arıza ve yıkıma uğrayabilirler. 

Etisan enerji mevcut enerji nakil hatlarını en ince ayrıntısına kadar analiz ederek bakım onarımlarını gerçekleştirir ve arızasız çalışmasını garantiler. 

Hat muayene, ölçüm ve bakım işleri tecrübe ve bilgi gerektiren işlerdir. Bazen en küçük parçası en büyük arızalara sebep verebilir ve arızadan dolayı elektrik kesintileri işletmelere ciddi maliyetler getirebilir. 

Hatlar ve bağlantılar her ne kadar iletim ve dağıtım şirketlerine devredilmiş olsa da, devir sözleşmelerinde belirtilen müdahale süreleri çoğu işletmenin kayıplarını karşılamamaktadır. Bu yüzden planlı bakım hizmetleri sürekli elektrik enerjisi üreten ya da tüketen tesislerin mutlaka alması ya da kendilerinin yapması gereken bir faaliyettir. 

Detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın. Ücret ve sözleşme talep etmeden sizler için ön inceleme hazırlayabiliriz.